25.03.2015-Zdobyli I miejsce w VI Turnieju siatkówki halowej o puchar Komendanta Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Na halach sportowych w miejscowościach Mołtajny, Drogosze oraz Srokowo odbył się VI Turniej siatkówki halowej o puchar Komendanta Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie. O zaszczytne I miejsce do walki stanęło 12 drużyn. Podczas rozgrywania zawodów uczestników nie opuszczał dobry humor oraz duch sportowej rywalizacji.

Na halach sportowych w miejscowościach Mołtajny, Drogosze oraz Srokowo odbył się VI Turniej siatkówki halowej o puchar Komendanta Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie. O zaszczytne I miejsce do walki stanęło 12 drużyn. Reprezentacja Centrum Szkolenia Straży Granicznej,  Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, Samorząd z Barcian i Srokowa, Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie oraz 8 drużyn z placówek  Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Podczas rozgrywania zawodów uczestników nie opuszczał dobry humor oraz duch sportowej rywalizacji. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się drużyna Komendy Powiatowej Policji w   Kętrzynie i Warmińsko – Mazurski Oddział Straży Granicznej.  Po ciężkich zmaganiach finał zakończył się zwycięstwem policjantów z Kętrzyna. Tym samym drużyna Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej  zajęła zaszczytne drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplacowała się drużyna z Placówki Straży Granicznej w Braniewie.