Kętrzyn, Korsze: Policjantka z medalem !!!

St. sierż. Izabela Masiuk została najlepszą zawodniczką służb mundurowych w I Biegu Niepodległości w Ogonkach koło Węgorzewa. Dodatkowo policjantka zajęła II miejsce na podium w kategorii 30+ kobiet na dystansie 5 km

St. sierż. Izabela Masiuk jest funkcjonariuszką Policji i na co dzień pełni służbę w zespole patrolowo-interwencyjnym w Komisariacie Policji w Korszach. Policjantka w tym roku wzięła udział w Jesiennym Święcie Biegów, który odbył się w Ogonkach koło Węgorzewa.  Na starcie I Biegu Niepodległości i III Biegu BiegamBoLubię LASY stanęło łącznie 203 zawodników. W I Biegu Niepodległości na dystansie 5 km w kategorii 30 + kobiet nasza zawodniczka zajęła II miejsce na podium. Dodatkowo st. szierż. Izabela Masiuk została najlepszą zawodniczką służb mundurowych stając na podium zajmując I miejsce.

Izabeli życzymy dalszych sukcesów, za równo tych sportowych jak i w życiu prywatnym oraz zawodowym.