Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 2. Kontakt

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn: Wyłonili powiatowych zwycięzców Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

  Najpierw test wiedzy z prawa o ruchu drogowym oraz sprawdzian wiadomości z historii motoryzacji, następnie udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda” a na koniec sprawdzian umiejętności z zakresu codziennej obsługi i jazdy sprawnościowej motorowerem. To powiatowy etap Młodzieżowego Konkursu Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych, który przeprowadzili kętrzyńscy policjanci.

 5. Kętrzyn: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

  Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Kętrzynie przy ul. Sikorskiego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca samochodu marki Nissan wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu kierowcy golfa, co doprowadziło do zderzenia się obu aut. W wyniku wypadku kierowca golfa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

 6. Komisariat Policji w Korszach

 7. Kętrzyn: Na dwóch kółkach i „na gazie”

  Przykłady nieodpowiedzialności pijanych kierowców można by mnożyć. Są oni m.in. sprawcami wypadków, narażają własne życie, a przede wszystkim życie innych najczęściej przypadkowych pieszych i kierowców. Zawsze stanowią poważne zagrożenie na drodze. Najważniejsze, że nie pozostają bezkarni. Wszyscy zatrzymani pod wpływem alkoholu na drogach przez Policję i obywateli będą musieli ponieść odpowiedzialność za swoją lekkomyślność.

 8. Komisariat Policji w Reszlu

 9. Kętrzyn: Targi pracy i edukacji pod patronatem Wojewody Warmińsko- Mazurskiego

  Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie na czele z zastępcą komendanta mł. insp. Marcinem Piechotą uczestniczyli w targach pracy i edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Zainteresowani zostali zapoznani z procedurą rekrutacji do służby w policji.

 10. Struktura organizacyjna