Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Policjanci ewakuowali ludzi z płonącego domu. Nikomu nic się nie stało

  Byli pierwsi na miejscu zdarzenia. Wiedząc, że w płonącym mieszkaniu mogą przebywać inne osoby, nie wahali się ani chwili. Czołgając się sprawdzali kolejne pomieszczenia. Z budynku wielorodzinnego ewakuowali dziewięć osób w tym troje dzieci, dwie osoby przebywały już poza budynkiem. Chwilę później do akcji ratowniczej włączyli się strażacy. Policjanci wyjaśniają okoliczności powstania pożaru.

 2. Kontakt

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn: „Nie masz co robić na urlopie” – to słowa 23-latka chwilę po zatrzymaniu go przez dzielnicowego

  Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie będąc na urlopie zatrzymał poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie mężczyznę. 23-latek, został rozpoznany przez swojego dzielnicowego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

 5. Kętrzyn: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na DW594

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Reszel-Święta Lipka. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 6. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 7. Kętrzyn: Policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych

  Kętrzyńscy policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych oraz w wyniku zmian w przepisach dotyczących osób ukrywających się przed organami ścigania, zatrzymali osiem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy zatrzymani w wieku 21-57 lat, poszukiwani byli nakazami zatrzymania w celu odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za wprowadzanie na terytorium kraju wyrobów bezakcyzowych, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kradzieże , jak również wywołanie fałszywego alarmu.

 8. Kętrzyn: funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających – podejrzany usłyszał zarzut

  Kętrzyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 25-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna miał przy sobie woreczek z narkotykami. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania w piwnicy policjanci znaleźli blisko 950 gramów amfetaminy i kilka gramów marihuany. Usłyszał już zarzut.

 9. Komisariat Policji w Reszlu

 10. Komisariat Policji w Korszach