Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Poszukiwany pijany nastolatek zatrzymany przez policjantów

  Policjanci zatrzymali pijanego nastolatka. Jak się okazało chłopak był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie celem doprowadzenia do placówki wychowawczej. 17-latek początkowo trafił do Policyjnej Izby Dziecka dziś zostanie przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 2. Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

  Nadeszła pora roku kiedy od kierowców oraz pozostałych użytkowników dróg wymaga się zwiększonej uwagi. Szczególnie powinni uważać kierowcy, którzy nie mają dużego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Być może nieuwaga i zlekceważenie warunków atmosferycznych przyczyniły się do wypadku drogowego w miejscowości Leśniewo w gminie Srokowo. Samochód osobowy prowadzony przez 20–latka na zakręcie wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafił do Szpital

 3. Kętrzyn: Ona oszukała, on jeździł pijany. Poszukiwani w rękach policjantów

  Funkcjonariusze realizując zadania służbowe na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie, po raz kolejny zatrzymali osoby poszukiwane. 52-latkę zatrzymał dzielnicowy, natomiast 61-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez policjantów z wydziału kryminalnego. Poszukiwani jeszcze dziś trafią do aresztów śledczych.

 4. Motorowerem wracał do domu. Miał blisko 2 promile

  Kętrzyńscy policjanci wykluczyli z ruchu drogowego pijanego 55 – latka. Mężczyzna nocną porą, kompletnie pijany wracał motorowerem do domu. Nieodpowiedzialny uczestnik ruchu drogowego miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

 5. Policjanci poszukują Oliwi Sufryd

  Policjanci z Kętrzyna poszukują Oliwi Sufryd. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

 6. Kierownictwo

 7. Kontakt

 8. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 9. Policjanci poszukują Marcina Czerlińskiego

  Policjanci z Kętrzyna poszukują Marcina Czerlińskiego. 35-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

 10. Komisariat Policji w Korszach