Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 2. Kontakt

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn, Korsze: W trosce o bezpieczeństwo dzieci rozdali odblaski

  W ramach akcji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny” dzielnicowi z Korsz radzili, uczyli i ostrzegali, jak bezpiecznie dotrzeć i wrócić ze szkoły aby uniknąć potencjalnych zagrożeń.

 5. Kętrzyn: Pijany peugotem wjechał w bramę, w samochodzie policjanci znaleźli kradziony telefon

  Przykłady nieodpowiedzialności pijanych kierowców można by mnożyć. Są oni m.in. sprawcami wypadków, narażają własne życie, a przede wszystkim życie innych najczęściej przypadkowych pieszych i kierowców. Zawsze stanowią poważne zagrożenie na drodze. Najważniejsze, że nie pozostają bezkarni. Wszyscy zatrzymani pod wpływem alkoholu na drogach przez Policję i obywateli będą musieli ponieść odpowiedzialność za swoją lekkomyślność.

 6. Kętrzyn: Pijani i agresywni rodzice trafili do policyjnego aresztu, a ich dzieci do pogotowia opiekuńczego

  Kętrzyńscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn, w którym zgłoszono awanturę domową. Na miejscu okazało się, że agresywni i nietrzeźwi rodzice opiekują się dwójką malutkich dzieci. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnej celi natomiast dzieci do Pogotowia Opiekuńczego. O całej sytuacji został poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

 7. Komisariat Policji w Korszach

 8. Komisariat Policji w Reszlu

 9. Kętrzyn: Czołowe zderzenie dwóch osobówek - policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

  Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kosakowo w gminie Srokowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26- letni kierowca omegi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącą astrą. W wyniku wypadku trzy osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

 10. Kętrzyn: Pijani sprawcy przemocy domowych trafili do policyjnych cel

  Policjanci zatrzymali trzech pijanych i agresywnych mężczyzn, którzy będąc pod działaniem alkoholu grozili pozbawieniem życia osobom najbliższym. Sprawcy trzeźwieją w policyjnych celach. Rodziny zostały objęte procedurą tzw. „Niebieskiej Karty”