1. Kierownictwo

2. Kontakt

3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

4. Kętrzyn, Korsze: Policjantka z medalem !!!

St. sierż. Izabela Masiuk została najlepszą zawodniczką służb mundurowych w I Biegu Niepodległości w Ogonkach koło Węgorzewa. Dodatkowo policjantka zajęła II miejsce na podium w kategorii 30+ kobiet na dystansie 5 km

5. Kętrzyn: Piesza potrącona na pasach. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kętrzynie przy ul. Chrobrego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącona przez auto została 38-letnia piesza. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala na obserwację. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane będą w prowadzonym przez policjantów postępowaniu.

6. Kętrzyn: Wypadek drogowy z udziałem dwóch osobówek

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na trasie Kętrzyn-Giżycko. 19-letni kierowca skody zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym passatem. Kierujący obu pojazdów z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 19-latka.

7. Komisariat Policji w Korszach

8. Korsze

9. Kętrzyn: Policjanci z Warmii i Mazur na III miejscu podium podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej

Drużyna policjantów reprezentująca garnizon warmińsko-mazurski, zajęła III miejsce podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, które odbyły się w Radomiu. W sportowej imprezie brało udział 8 drużyn, które reprezentowały różne służby mundurowe.

10. Kętrzyn: Bez prawa jazdy kierował BMW i spowodował kolizję

Tysiąc złotych mandatu nałożyli policjanci na nieodpowiedzialnego „kierowcę”. 28-latek wsiadł do BMW nie mając w ogóle uprawnień i spowodował kolizje drogową. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.