Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Oficer prasowy

 2. Kierownictwo

 3. Kętrzyn

 4. Wydziały

 5. Korsze

 6. Reszel

 7. 17.12.2014-Wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku. Pod kołami passata zginął rowerzysta.

  Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Sątoczno- Stawnica gm. Korsze. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 30-letni kierowca passata podczas mijania się z innym pojazdem najechał na leżącego na środku pasa drogowego 67-letniego rowerzystę. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 8. 15.12.204-Areszt za czynną napaść na policjantów

  Sąd Rejonowy w Kętrzynie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 30-letniego Kamila K. Mężczyzna jest podejrzany o czynną napaść i znieważenie policjantów. Podczas interwencji domowej sprawca zaatakował nożem kuchennym interweniujących funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 10- lat pozbawienia wolności.

 9. 13.12.2014-„Stop agresji i przemocy w szkole”

  Kętrzyńscy policjanci odwiedzili Szkołę Podstawową nr 4 w Kętrzynie. Temat spotkania brzmiał „Stop przemocy i agresji w szkole”. Funkcjonariusze poruszyli również zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną nieletnich.

 10. 09.12.2014 - Poszukiwany listem gończym zatrzymany

  Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości za kradzieże. Patryk C. wpadł w ręce kryminalnych, gdy pojawił się w jednym z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn. 30-latek ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna został już doprowadzony do aresztu śledczego gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę pozbawienia wolności .