Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Uroczyste Obchody Święta Policji

  W kętrzyńskim Amfiteatrze odbyły się uroczyste powiatowe obchody Święta Policji. W tym roku 34 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie uzyskało awanse na wyższe stopnie służbowe. Jednego z policjantów uhonorowano również brązową odznaką „Zasłużony Policjant".

 2. Kierownictwo

 3. Kętrzyn: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych

  Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności trzech zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie powiatu kętrzyńskiego. W zdarzeniach tych cztery osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

 4. Kętrzyn: Najlepszy pies i jego przewodnik na Warmii i Mazurach służą w kętrzyńskiej komendzie Policji

  Najlepszy policyjny pies na Warmii i Mazurach wabi się Etaż, a jego przewodnik to st. asp. Czesław Ćwik. Na co dzień pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie. Teraz przewodnik ze swoim czworonożnym przyjacielem zmierzy się w ogólnopolskich zawodach, które odbędą się na terenie Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

 5. Kontakt

 6. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 7. Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji

  Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie zaprasza na uroczyste obchody Święta Policji, które odbędą się w dniu 19.07.2017 r. o godz. 13.00 na terenie Amfiteatru w Kętrzynie przy ul. Kajki.

 8. Komisariat Policji w Reszlu

 9. Kętrzyn: Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego rowerzysty

  Wzorowa obywatelska postawa i odpowiedzialność zawsze zasługuje na wyróżnienie. Takim zachowaniem wykazał się mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego, który nie wahał się sam zainterweniować wobec nietrzeźwego rowerzysty, któremu uniemożliwił dalszą jazdę i zawiadomił policję o zdarzeniu.

 10. Komisariat Policji w Korszach