Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 2. Kontakt

 3. Kierownictwo

 4. Komisariat Policji w Korszach

 5. Komisariat Policji w Reszlu

 6. Struktura organizacyjna

 7. Wydział Kryminalny

 8. Kętrzyn: Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga! Policjanci rozmawiali z rodzicami podczas wywiadówek szkolnych

  Jak działają narkotyki i dopalacze? Jakie są objawy ich używania? Jak wyglądają te substancje i jakie jest ryzyko wiążące się z ich używaniem? Na te i inne pytania odpowiadali policjanci podczas wywiadówek szkolnych z rodzicami w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu i Szkole Podstawowej w Srokowie.

 9. Kętrzyn: Wyłonili powiatowych zwycięzców Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

  Najpierw test wiedzy z prawa o ruchu drogowym oraz sprawdzian wiadomości z historii motoryzacji, następnie udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda” a na koniec sprawdzian umiejętności z zakresu codziennej obsługi i jazdy sprawnościowej motorowerem. To powiatowy etap Młodzieżowego Konkursu Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych, który przeprowadzili kętrzyńscy policjanci.

 10. Kętrzyn: Pijany jazdę zakończył w przydrożnym rowie

  Za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał kierowca, który pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą wjechał do przydrożnego rowu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 37-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie przed sądem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.