Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Zabezpieczyli ponad 4 kg marihuany. Część narkotyków ukryta była na cmentarzu w jednym z nagrobków

  Na trzy miesiące do aresztu trafili dwaj mieszkańcy miasta, którzy zajmowali się przestępczością narkotykową. 24-letni Dawid P. w swoim samochodzie przewoził 2 kg marihuany. Dodatkowo w jego mieszkaniu policjanci znaleźli 4 wagi elektroniczne, 10 telefonów komórkowych oraz sadzonki konopi. Natomiast 26-letni Rafał S. środki odurzające ukrywał w jednym z nagrobków na cmentarzu w Kętrzynie. Policjanci w tym szczególnym miejscu zabezpieczyli ponad 2 kg marihuany, 25 gram amfetaminy oraz wagę elektroniczną.

 2. Kętrzyn: Zatrzymali kolejnych podejrzanych do sprawy narkotykowej. Zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy

  Kętrzyńscy policjanci zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków, które przewozili w samochodzie. 37-letni Jarosław. W. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 24-letni Krystian Sz. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj na wniosek kętrzyńskich policjantów oraz prokuratora sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 5. Kontakt

 6. Barciany

 7. Komisariat Policji w Korszach

 8. Kętrzyn: X Turniej Piłki Siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Wójta Gminy Barciany

  Na sali sportowej w Barcianach odbył się X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Wójta Gminy Barciany. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie.

 9. Komisariat Policji w Reszlu

 10. Korsze