Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Zaginęła 14-letnia Natalia Kornatowska. Policja prosi o pomoc

  Policjanci poszukują zaginionej 14-letniej Natalii Kornatowskiej. Dziewczyna wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się na terenie powiatu kętrzyńskiego. Osoby, które widziały dziewczynę lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod nr tel.: 997 lub 89 752 92 88.

 2. Kierownictwo

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. Kontakt

 5. Kętrzyn: Pierwszy dzień wiosny - działania policji w "dzień wagarowicza"

  W pierwszy dzień wiosny policjanci skupią się na prowadzeniu obserwacji i kontroli miejsc sprzedaży wyrobów tytoniowych oraz alkoholu, szczególnie tych, które są zlokalizowane w pobliży szkół, placówek oświatowych, obiektów sportowo-rekreacyjnych i dworców. Policjanci będą również kontrolować miejsca, w których spotyka się młodzież, aby ujawniać tych nieletnich, którzy przebywają na wagarach, pod wpływem alkoholu lub środków odurzających albo palą papierosy.

 6. Kętrzyn: Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 22-latka

  Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w jednym z pomieszczeń gospodarczych w Nowej Wsi Kętrzyńskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w budynku doszło do niekontrolowanego wybuchu w wyniku, którego śmiertelnych obrażeń doznał 22-letni mężczyzna.

 7. Zasady postępowania podczas kontroli policyjnych

 8. Kętrzyn/Barciany: „Dzielnicowy bliżej nas” otwarto Punkt Przyjęć Interesantów w Urzędzie Gminy w Barcianach

  Z myślą o mieszkańcach, w Urzędzie Gminy w Barcianach, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” otwarty został Punkt Przyjęć Interesantów. Dyżury będzie pełnić dzielnicowy gminy Barciany.

 9. Kętrzyn: Wjechał w tył autobusu szkolnego, stracił prawo jazdy

  Policjanci z kętrzyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 22-letniemu kierowcy Volkswagena Golfa, który uderzył w tył autobusu szkolnego, w którym podróżowało 46 dzieci. W golfie oprócz kierowcy podróżowały dwie osoby dorosłe i 1,5 roczne dziecko. Na szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń. Wobec mężczyzny zostanie także skierowany do sądu wniosek o ukaranie.

 10. Kętrzyn: Rozegrali X Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej

  Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się X Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna Placówki Straży Granicznej w Barcianach.